Zbigniew Hołdys i logo Perfect-u

2022-01-25

Zbigniew Hołdys opowiedział na swoim kanale YT w jednym ze swoich czatów dnia 05.01.2022 („Nawijka o Andrzeju Nowaku, życiu i śmierci, religii, pogodna“) o genezie powstania loga  zespołu Perfect.


Według slów założyciela i lidera grupy Perfect  pomysł na logo Perfect-u zaczerpnął od loga amerykańskiej grupy Chicago.


Na swoim kanale You Tube  Zbigniew Hołdys tak mówił o powstaniu loga zespołu Perfect.
 

„Logo namalował Lutczyn po tym, jak mu pokazałem, że potrzebuje logo zespołu i pokazałem mu logo zespołu Chicago, że bardzo bym chciał. Wtedy były właściwie trzy zespoły na świecie, cztery może pięć, które miały swoje logo. W Polsce to było mało znane. Ja wróciłem ze Stanów Zjednoczonych i wiedziałem, że jest amerykańska grupa Styx, jest grupa Boston która miała bardzo takie efektowne logo, jest grupa Kiss, która miała obłędne logo i Chicago które miało logo niezwykle wyraziste, patetyczne jak Wedel, takie trochę jak Coca Cola i koniec. Powiedziałem mu,  weź to zrób i on to narysował, dostał 20 dolarów i już. To wszystko. Lutczyn cudowny rysownik swoją drogą.“

Jeśli ktoś nie kojarzy kultowej grupy Chicago, największe hity to:

Chicago - If you leave me now
https://youtu.be/cYTmfieE8jI

lub

Chicago - If you leave me now - 1977 (HQ)

https://youtu.be/j1ykMNtzMT8

oraz


Chicago - Hard To Say I'm Sorry (Official Music Video)

https://youtu.be/1A0MPWseJIE

 

 

Edward Lutczyn i Logo Perfect-u.

 

lutczyn.jpg Lutczyn1.jpg
Lutczyn2.jpg  

 

 

Sam od ponad 20 lat roku noszę na ramieniu wytatuowane logo Perfect-u (tatuaż robiony był u Wolfa w Szczecinie a jako wzór służyło logo z okładki albumu „Jestem“, który miałem wtedy ze sobą).

 

 

moje_logo.jpg
©2004-2023 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]