Perfect "Dzieciom ulicy".

2013-09-25

14 listopada br. Perfect wystąpi w Klubie Stodoła z koncertem charytatywnym. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy.

 

Fundację "Dzieci ulicy" prowadzi p. Morawska, żona byłego perkusisty Perfectu – Wojciecha Morawskiego.

Grzegorz Markowski – wokalista zespołu Perfect – kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: „jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze”. Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł:” To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!”.

 

Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła – zebrane zostaną środki na działalność Fundacji.

 

Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego – dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu.

 

Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD – cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.

 

 

 

Bilety w cenie:

Miejsca stojące: 50 pln w przedsprzedaży oraz 60 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln w przedsprzedaży oraz 80 pln w dniu koncertu
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

 

 

 

Źródło: własne/stodola.pl

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]