Perfect w iplay.pl!

2011-05-15

Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie na Facebooku została urochomiona aplikacja umożliwiająca legalne ściąganie utworów Perfect-u w internecie.

Od tej chwili każdy Fan Perfect-u będzie miał możliwość ściągnięcia swojego ulubionego utworu na telefon komórkowy lub komputer.

 

 

INFO

 

Serwis iplay.pl i EMI Music Poland uruchamiają aplikacje internetowe umożliwiające legalne ściąganie piosenek i całych albumów swoich artystów prosto z Facebooka.

 

iplay.pl to pierwszy na polskim rynku legalny sklep z muzyką w formie cyfrowej – powstał jeszcze w 2003 roku. Serwis umożliwia zakup i szybkie ściąganie pojedynczych utworów jak i całych albumów. Dostępna jest muzyka polska, zagraniczna, zarówno bardziej jak i mniej popularna, z różnych gatunków muzycznych.

 

Z okazji nowej odsłony serwis przygotował dla swoich użytkowników unikalną ofertę abonamentową. Serwis oferuje doskonałej jakości pliki MP3 oraz model subskrypcji - za jedyne 20zł miesięcznie daje możliwość pobierania nieograniczonej ilości płyt z całego katalogu.

 

iplay.pl to na chwilę obecną ponad 1 000 000 utworów i baza ta cały czas rośnie.

 

MusicWorld czyli miesięczny abonament na muzykę bez ograniczeń za 20zł  to jedyna na chwilę obecną tak atrakcyjna oferta na rynku.

 

 

Źródło: własne/emimusic.com/iplay.pl

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]