Grzegorz Markowski w rebel:tv

2010-11-05

W najbliższy poniedziałek, 8 listopada gościem programu "Rockfiler" w rebel:tv będzie Grzegorz Markowski.

Już 8 listopada w rebel:tv prawdziwa rockowa gwiazda polskiej sceny muzycznej – Grzegorz Markowski. Charyzmatyczny wokalista grupy Perfect w Rockfilerze opowie o swojej karierze i rodzimym showbiznesie.

Najnowszy Rockfiler z wokalistą Perfect to duża dawka dobrego, rockowego grania i okazja do poznania fascynującej historii polskiego rocka. Grzegorz Markowski opowie o swoich muzycznych początkach w warszawskim hotelu "Victoria" i knajpach "Europejski" czy "Czarny Kot". Odpowie na pytanie gdzie można było wypić piwo na śniadanie na przełomie lat 70 i 80 oraz jakie numery telefonów z PRLu nadal pamięta? Frontman zespołu Perfect opowie także o wybuchach emocji i.... nagości na koncertach!!!

W poniedziałek o 20.00 będzie można dowiedzieć się, które warszawskie stacje metra malował muzyk podczas 10 letniej przerwy w karierze muzycznej oraz do których hoteli zespół Perfect miał zakaz wstępu!? Grzegorz Markowski zdradzi także jakie są jego muzyczne inspiracje oraz podzieli się refleksjami nad współczesną sceną muzyczną.

Wywiad z Grzegorzem Markowskim w rebel:tv już w poniedziałek 8 listopada o godzinie 20:00. Powtórki będzie można zobaczyć w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

Rockfiler to godzinny magazyn, do którego zapraszane są gwiazdy związane z muzyką rockową, odsłaniające kulisy swojej działalności artystycznej, opowiadające o swoich fascynacjach muzycznych i nie tylko.

Do tej pory gośćmi programu byli m.in.: Rammstein, Maciek Maleńczuk, Muniek Staszczyk, TSA, Closterkeller, Pati Yang, White Lies, Krzysztof „Grabaż” Grabowski.Źródło: mediametropolis.pl

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]