"Trójka Live" - Strofki o miłości

2007-12-05

"Rzeczpospolita" prezentuje najlepsze koncerty, jakie odbyły się w ciągu ostatnich kilkunastu lat w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie III Polskiego Radia.

5 grudnia 2007 ukazała się ostatnia płyta z kolekcji "Trójka Live!" - Strofki o miłości - koncert z piosenkami Seweryna Krajewskiego i Agnieszki Osieckiej z udziałem kompozytora, wśród wykonawców m.in.: Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz.

Do każdej płyty z kolekcji "Trójka Live!" dołączona jest książeczka ze zdjęciami i informacjami na temat konkretnego koncertu i artysty.

 

Info koncertu:

12 marca 2006 roku w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce odbył się koncert "Strofki o miłości" gdzie znani artyści wykonali piosenki Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego w 9 rocznicę śmierci Poetki. Jednym z wykonawców byl Grzegorz Markowski który wraz z Darkiem Kozakiewiczem wykonał utwór "Uciekaj moje serce" a natępnie wraz z córką Patrycją Markowską utwór "Ludzkie gadanie". Na zakończenie koncertu Grzegorz Markowski namówił Seweryna Krajewskiego na wspólne wykonanie utworu "Uciekaj moje serce". Koncert transmitowany był na żywo w Radiowej Trójce.

    

  Źródłó: własne/rzeczpospolita.pl

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]