Złota płyta dla Perfect-u!

Podczas wczorajszej Gali Asów EMPiKu 2006 która miała miejsce w warszawskiej Sali Palladium zespół Perfect otrzymał złotą płytę za album "Perfect Symfonicznie".

Złote płyty otrzymali członkowie zespołu Perfect oraz Bogdan Olewicz (autor tekstów),  Adam Galas (menadżer zespołu) i Wiesław Pieregorólka (Orkiesta Polskiego Radia).

 

Podczas wręczania złotych płyt obecni byli członkowie Fan Clubu "Adrenalina" Robert i Basia Piechowiak z Warszawy którzy wnieśli dla zespołu złote płyty na scenę.

 

Zespół Perfect uświetnił wczorajszą uroczystość i wystąpił na zakończenie Gali Asów z Polską Orkiestrą Radiową pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki. Szczegóły na stronie www.empik.com.

 

Info: "Perfect Symfonicznie" to album na którym znalazło się piętnaście utworów zespołu Perfect w nowych aranżacjach wybitnych muzyków: Wojciecha Karolaka, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Pawła Betleya, Grzegorza Piotrowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Adama Sztaby i Wiesława Pieregorólki. Album "Perfect Symfonicznie" był nominowany do Fryderyka 2002 i uzyskał status platynowej płyty już po dwóch tygodniach sprzedaży, bijąc dotychczasowy rekord na polskim rynku muzycznym. Był to pierwszy album w Polsce na którym połączono muzykę rockową z brzmieniem orkiestry symfonicznej.

  

 

 

Źródłó: własne/ empik.com

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]