Ruszyła trasa Lato z radiem 2007

2007-06-23

23 czerwca w Częstochowie wystartowała trasa "Lata z radiem 2007". Gwiazdą trasy jest zespół Perfect.Podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem słuchacze wybiorą orkiestrę dętą, która wykona najlepiej jeden z utworów zespołu Perfect – gwiazdy muzycznej tegorocznej trasy "Lata z radiem".

Orkiestry startujące w plebiscycie wykonują: jeden utwór obowiązkowy z repertuaru zespołu Perfect – pt. „Chcemy być sobą”, drugi utwór dowolny z repertuaru tego samego zespołu, a także kolejny utwór dowolny związany np. z tradycją regionu. Na stronie internetowej "Lata z radiem" można zobaczyć wersje przebojów zespołu Perfect w aranżacjach regionalnych orkiestr dętych.

Nagrodą dla orkiestry, która zwycięży w plebiscycie słuchaczy będzie występ na ostatnim koncercie Lata z Radiem 2007 w Gnieźnie 2 września i wspólnie z zespołem Perfect wykonanie jednego z jego utworów. Wsród nagród  dla słuchaczy głosujących w plebiscycie znajduje się m.in. gitara zespołu Perfect.

Podczas trasy "Lata z radiem" Perfect odwiedzi 21 miejscowości w tym dwa miasta poza granicami Polski Lwów oraz Wilno. Więcej na stronie internetowej "Lata z radiem".  Utworem towarzyszącym tegorocznej trasie "Lata z radiem" jest  utwór  "Lato z MP3"  wykonywany przez zespół Perfect.

żródło: własne/ latozradiem.pl

 

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]