Plebiscyt "Lata z radiem 2007"

2007-06-06

Gwiazdą tegorocznej trasy koncertowej Lata z Radiem jest zespół Perfect. Trasę "Lata z radiem 2007" zespół rozpocznie 23 czerwca w Częstochowie a zakończy 2 września w Gnieźnie.

Podczas trasy "Lata z radiem" Perfect odwiedzi 21 miejscowości w tym po raz pierwszy w historii "Lata z radiem" dwa miasta poza granicami Polski Lwów oraz Wilno. Więcej na stronie internetowej "Lata z radiem".

Słuchacze "Lata z Radiem" wybiorą orkiestrę dętą, która wykona najlepiej jeden z utworów zespołu Perfect. Orkiestry startujące w plebiscycie będą reprezentować okolice miejscowości, w których odbędą się koncerty "Lata z Radiem". Orkiestry będą wykonywały utwór obowiązkowy z repertuaru zespołu Perfect „Chcemy być sobą” i drugi utwór dowolny  także z repertuaru  zespołu Perfect. Fragmenty wykonań bedzie można uslyszec w programie "Cztery Pory Roku" na antenie I Programu Polskiego Radia". Prezentacjom towarzyszyć będą komentarze i rekomendacje muzyków zespołu Perfect. Zobacz  "Chcemy być sobą" w wykonaniu "Młodzieżowej Orkiestry Dętej" z Płońska.

 

Z okazji tegorocznej trasy "Lata z radiem" Perfect nagrał utwór zatytułowany "Lato z MP3" który od jakiegoś czasu można usłyszeć na koncertach zespołu oraz na antenie Programu I Polskiego Radia. 

żródło: własne /latozradiem.pl

 

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]